Medycyna konwencjonalna - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 21.11.2017


Katalog stron


Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire
data: 27.11.2011 / PerDormire

Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od PerdormireFirma PerDormire - włoski producent materacy i poduszek znanych na całym świecie z najwyższej jakości, wprowadził na polski rynek nowość, skierowaną do aktywnych osób ceniących sobie zdrowy i wygodny sen.

Air Memory Coolmax Plus to zbudowany z 5 zróżnicowanych warstw materac o właściwościach ortopedycznych. Zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza ograniczającą nadmierne pocenie się podczas snu. Dzieję się tak dzięki dwuwarstwowemu pokrowcowi materaca, który wykonany został z materiału Coolmax, składającego się z czterokanalikowych, wydrążonych włókien, natychmiastowo odprowadzających wilgoć i posiadających wysokie właściwości termoregulacyjne. Dodatkowo pokrowiec materaca podszyty jest 2 centymetrową warstwą pianki leniwej, doskonale dopasowującej się do kształtu ciała. Wnętrze materaca to konstrukcja, na którą składają się dwie połączone ze sobą warstwy główne zbudowane z wysokiej jakości pianek oraz osłaniający je pokrowiec wewnętrzny z naturalnej bawełny. Górna warstwa piankowa wykonana jest z tak zwanej pianki leniwej (mindfoam). Jest to wrażliwy na temperaturę materiał wiskoelastyczny z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego, utrzymując kręgosłup we właściwej pozycji. Dodatkową istotną cechą pianki leniwej jest funkcja antyalergiczna, ograniczająca rozwój roztoczy. Dolna warstwa wewnętrzna materaca składa się z pianki zimnej (waterfoam), podtrzymującej ciężar ciała na całej powierzchni i umożliwiającej tym samym wypoczynek mięśni.
Niezwykła elastyczność, precyzyjne dopasowanie do kształtu ciała, idealne podparcie kręgosłupa i termoregulacyjny pokrowiec sprawiają, że Air Memory Coolmax Plus to doskonałe rozwiązanie nawet dla najbardziej dla wymagających.

www.perdormire.plPerDormire
Ul. Szybka 2-10
50-421 Wrocław
http://www.perdormire.pl

Marketing & PR Solution Sp. z o.o.
http://www.prsolution.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Medycyna konwencjonalna - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Medycyna konwencjonalna - strona główna | Medycyna konwencjonalna - wiadomości | katalog