Medycyna konwencjonalna - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 21.11.2017


Katalog stron


Jak dobrać idealne oprawki, kupując okulary w sieci
data: 15.11.2011 / Interaktywny Salon Optyczny iOkularnicy.pl

Jak dobrać idealne oprawki, kupując okulary w sieciOd października doświadczony stylista Interaktywnego Salonu Optycznego iOkularnicy.pl towarzyszy klientom przy zakupie okularów. Dzięki poradom specjalisty dobór oprawek przez Internet może być bezpieczny i profesjonalny.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak niewłaściwie dobrane oprawki szkodzą zarówno urodzie, jak i wizerunkowi każdego okularnika. Nieodpowiedni model jest w stanie dodać kilka lat, niewłaściwy kolor uwidocznić niedoskonałości cery, a nieprawidłowy kształt sprawić, że będziemy wyglądać nienaturalnie lub komicznie. Natomiast oprawki dobrane według określonych zasad mogą optycznie korygować ewentualne mankamenty urody – łagodzić rysy, wyszczuplać czy poszerzać twarz, podkreślać piękny kolor oczu i włosów. Ponadto oprawki stanowią element wizerunku i „przedłużenie osobowości”. Ważne jest, aby pasowały nie tylko do urody, ale również uzupełniały indywidualny styl i charakter ich właściciela. Wybór zależy od tego, czy chcielibyśmy wzbudzać zaufanie, podkreślać swoją pozycję i profesjonalizm, czy akcentować szaloną naturę.

Przy zakupie okularów warto zasięgnąć porady profesjonalnego stylisty współpracującego z Interaktywnym Salonem Optycznym iOkularnicy.pl, który weźmie pod uwagę wszystkie najistotniejsze cechy kupującego, w tym: kształt twarzy, wielkość nosa, rozstaw i kolor oczu, odcień włosów, typ cery, karnację, a nawet rodzaj wykonywanej pracy i pożądany wizerunek.

Na stronie internetowej sklepu iOkularnicy.pl znajduje się specjalny formularz, za pomocą którego można skonsultować się ze stylistą www.iokularnicy.pl/ankieta_stylista. Po odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań, pozwalających poznać oczekiwania danej osoby i załączeniu zdjęcia, specjalista zaproponuje kilka modeli oprawek, wybranych spośród ponad 1000 dostępnych w całym asortymencie sklepu. Profesjonalna porada gwarantuje, że zakupione zgodnie z nią oprawki będą idealnie dopasowane.

Wszystkim tym, którzy sami wolą wybrać oprawki, Interaktywny Salon Optyczny iOkularnicy.pl proponuje wirtualną przymierzalnię, dostępną na stronie - www.iokularnicy.pl/przymierzalnia. Za jej pomocą internauci przez 24 godziny na dobę mogą sami sprawdzić, jak każdy z modeli będzie wyglądał na danej twarzy.

Firma KERON, właściciel iOkularnicy.pl, powstała w 2010 roku. Od tego czasu z sukcesem prowadzi interaktywny salon optyczny połączony z portalem informacyjnym na temat zdrowia oczu i urody. Przy zakupie okularów dostępnych w sklepie iOkularnicy.pl można skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry, przymierzalni – programu ułatwiającego dobór oprawek oraz otrzymać gratis podstawowe soczewki korekcyjne w cenie opraw. Salon oferuje wybór okularów korekcyjnych, sportowych, przeciwsłonecznych, a także soczewek kontaktowych
i płynów pielęgnacyjnych. Sklep iOkularnicy.pl dysponuje ponad 1000 modeli oprawek, od tańszych i sprawdzonych rozwiązań, po marki światowej renomy, takie jak Bugatti, Versace, D&G, MaxMara, Ray Ban, Vogue, Diesel, Laura Biagiotti, Celine Dion i inne.Interaktywny Salon Optyczny iOkularnicy.pl
ul. Zajęcza 3/12
57-300 Kłodzko
http://www.iokularnicy.pl

Lighthouse Consultants
http://www.lh-c.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Medycyna konwencjonalna - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Medycyna konwencjonalna - strona główna | Medycyna konwencjonalna - wiadomości | katalog